To takie proste!
Niepubliczne Przedszkole "Przygoda" s.c.
Strona głowna  /  Zapisy
Zapisy
  http://www.blizejedu.nazwa.pl/przedszkola/images/przygoda.oswiecim/logo-przygoda.jpg
 
 
Zapisy do naszego przedszkola na nowy rok odbywają się każdego roku poprzez złożenie karty :
 
- od 2 stycznia do 31 marca (rekrutacja główna 1-31 marzec)
- w okresie poza rekrutacją tylko w miarę wolnych miejsc w grupach
 
ok. 25 kwietnia - informacja o dzieciach przyjętch do przedszkola od września
 
Złożenie wypełnionej, podpisanej i opatrzonej datą karty zgłoszeniowej jest obowiązkowym i niezbędnym elementem rekrutacji i deklaracją rodzica o chęci zapisania dziecka do naszej placówki. Kartę można złożyć w placówce w formie papierowej bądź wysłać skan na adres mailowy (z opcją potwierdzenia doręczenia) podany w zakładce kontakt. Nie przyjmujemy zgłoszeń telefonicznych. Nie złożenie karty jest równoznaczne z brakiem udziału w rekrutacji.
Rodzice dzieci już uczęszczających są również zobowiązani do złożenia karty na nowy rok przedszkolny, która jest deklaracją kontynuacji nauki dziecka. Nie złożenie karty do 31 marca jest równoznaczne z rezygnacją z przedszkola od nowego roku szkolnego.
 
 
 
Kartę zgłoszeniową można pobrać w placówce lub bezpośrednio ze strony internetowej - dokument poniżej.
 
 
wypełnione karty zgłoszeniowe prosimy składać w siedzibie lub przesłać na adres mailowy: przygoda@poczta.onet.eu
 
W ramach wychowania przedszkolnego przyjmujemy dzieci:
- w wieku 3-6 lat
- dzieci 2,5-3 lat tylko w szczególnych przypadkach za zgodą Dyrektora Przedszkola i tylko w przypadku wolnych miejsc w placówce
- z niepełnosprawnością intelektualną na podstawie orzeczenia o kształceniu specjalnym z poradni psychologicznej (3-8 r.ż.) - prosimy o kontakt z Dyrekcją w celu zapoznania się indywidualnie z orzeczeniem w celu doboru specjalistów - ilość miejsc ograniczona. Oddziały integracyjne czynne są od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 14.00
- prowadzimy również zajęcia z wczesnego wspomagania rozwoju na podstawie opinii z poradni psychologicznej dla dzieci przedszkolnych (w przypadku wolnych miejsc również dla dzieci spoaza placówki) - ilość miejs ograniczona
Znalezione obrazy dla zapytania karta dużej rodziny udzielamy zniżek na czesne dla każdego dziecka z rodzin 3+ uczęszczającego do naszego przedszkola, które posiada KDR.
 
Specjaliści w ramach zajęć WWR oraz dla dzieci z niepełnosprawnością intelektualną
 
- oligofrenopedagog
- surdopedagog
- psycholog
- logopeda
- fizjoterapeuta
- specjalista SI
- specjalista wczesnego wspomagania rozwoju
 
 
 
Na rok przedszkolny 2019/2020 posiadamy obecnie jeszcze wolne miejsca:
- zerówka (rocznik 2013) - 0 miejsc
- starszaki (rocznik 2014) - 0 miejsc
- średniaki (rocznik 2015) - 0 miejsc
- maluszki (rocznik 2016) - 0 miejsc
 
Ze względu na dużą ilość dzieci becnie nie mamy wolnych miejsc na zajęcia WWR oraz dla dzieci z orzeczeniem o kształceniu specjalnym.
 
Znalezione obrazy dla zapytania wyprawka przedszkolaka

 

Do 20 września prosimy dostarczyć wychowawcom grup:

MALUSZKI – poduszka do spania, piżamka, chusteczki higieniczne suche, chusteczki nawilżane, ryza papieru, kredki ołówkowe grube np.bambino, blok techniczny biały i kolorowy, papier kolorowy, blok rysunkowy kolorowy, farby plakatowe 6 kolorów, plastelina mała, klej w sztyfcie, biała teczka z gumką 2x, śliniaczek. W przypadku dzieci pampersowych prosimy o zapewnienie pieluszek, oraz o zapasowe (podpisane) ubranka pozostawione w półeczce w szatni: bielizna, skarpetki, bluzeczka i spodenki.

ŚREDNIAKI – poduszka i kocyk (na odpoczynek), przybory do mycia zębów: kubek, szczoteczka i pasta (podpisane), chusteczki higieniczne suche, chusteczki nawilżane, teczka biała z gumką 2x, kredki ołówkowe grube np.bambino, blok teczniczny biały, papier kolorowy, ryza papieru.

Dodatkowo dla grupy integracyjnej: ołówek do nauki pisania (trójkątny).

STARSZAKI - kredki ołówkowe grube np.bambino, ryza papieru.  poduszka (na odpoczynek), przybory do mycia zębów: kubek, szczoteczka i pasta (podpisane), chusteczki higieniczne suche, chusteczki nawilżane, teczka biała z gumką, klej w sztyfcie, blok techniczny biały i kolorowy, plastelina,

ZERÓWKA -  teczka biała z gumką 2x, kredki ołówkowe grube np.bambino, farby plakatowe, ryza papieru. Przybory do mycia zębów: kubek, szczoteczka i pasta, chusteczki higieniczne suche, chusteczki nawilżane, poduszka

 
 

REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLA PRZYGODA NA ROK 2019/2020

 

Drodzy Rodzice!

Informujemy, że od dnia 02.01.2020r. do 31.03.2020 trwa rekrutacja dzieci do naszego przedszkola na rok szkolny 2019/2020. 

Zainteresowanych rodziców zapraszamy po odbiór karty zgłoszeniowej do naszej placówki lub pobranie jej ze strony internetowej: http://www.przygoda.oswiecim.blizej.info/?m=strona&id=3 - zakładka zapisy.

Wypełnioną, podpisaną i opatrzoną datą należy złożyć w biurze lub skan przesłać na adres e-mail (przygoda@poczta.onet.eu). Przypominamy, że dla dzieci już uczęszczających obowiązuje deklaracja na następny rok i ta sama zasada tj. złożenie karty. Rodziców rezygnujących z miejsca dla swojego dziecka od 1 września 2020 prosimy o pisemne poinformowanie placówki i nieskładanie karty.

 

 

 

 


Ostatnia aktualizacja: 2020-03-05