To takie proste!
Niepubliczne Przedszkole "Przygoda" s.c.
Strona głowna  /  Dyżur wakacyjny
Dyżur wakacyjny

===============================================================================================================================

Podobny obraz 

 

DYŻUR WAKACYJNY 2020:

- 1 - 15 lipiec 2020

- 17 - 31 sierpień 2020

Przerwa wakacyjna 16 lipiec - 16 sierpień

 

PRZEDSZKOLE CZYNNE:

- 6.00 - 16.00

- 8.00 - 13.00 oddziały integracyjne

 

Rodzice dzieci uczęszczających do naszego przedszkola proszeni są o wpisanie na listę chętnych w maju - u wychowawcy lub w biurze. Rodzice, którzy zdecydują o zapisaniu dziecka po terminie - dziecko będzie przyjęte w miarę wolnych miejsc w grupach (w przypadku dużego zainteresowania rodziców dzieci z innych przedszkoli). Prosimy pamiętać, że zapisanie dziecka na dyżur nie odbywa się automatycznie. 

 

ZAPISY dzieci z pozostałych przedszkoli niepublicznych w wieku 3-6 lat przyjmujemy w dniach 1-10 czerwca poprzez złożenie karty. Prosimy rodziców o zapisy w nieprzekraczalnym terminie. Dzieci z orzeczeniem o kształceniu specjalnym są przyjmowane indywidualnie w miarę mozliwości miejsc na dyżurze i obecności nauczycieli-specjalistów.

Rodzice dzieci z innych przedszkoli niepublicznych składają wypełnione karty zgłoszenia (do pobrania w placówce lub ze strony internetowej-załącznik). Decyduje kolejność zgłoszeń oraz liczba dostępnych miejsc w poszczególnych grupach w danym miesiącu. Opłata uiszczana jest z góry za jeden termin pobytu na dyżur wakacyjny 120zł + wyżywienie (stawka dzienna 9,5 zł), inne np. koszt kina, wycieczki, sali zabaw, itp. Nie przyjmujemy zgłoszeń telefonicznych.

 

 

 

 


Ostatnia aktualizacja: 2020-01-12