Niepubliczne Przedszkole "Przygoda" s.c.
Strona głowna  /  Dyżur wakacyjny
Dyżur wakacyjny

===============================================================================================================================

Podobny obraz 

 

DYŻUR WAKACYJNY 2019:

- 1 - 12 lipiec 2019

- 19 - 31 sierpień 2019

Przerwa wakacyjna 13 lipiec - 18 sierpień

 

PRZEDSZKOLE CZYNNE:

- 6.00 - 16.00

- 8.00 - 13.00 oddziały integracyjne

 

ZAPISY dzieci z przedszkoli niepublicznych (wyłącznie) w wieku 3-6 lat przyjmujemy w dniach 20 maja do 7 czerwca. Prosimy rodziców o zapisy w nieprzekraczalnym terminie. Dzieci z orzeczeniem o kształceniu specjalnym są przyjmowane indywidualnie w miarę mozliwości miejsc na dyżurze i obecności nauczycieli-specjalistów.

 

Rodzice dzieci uczęszczających do naszego przedszkola wpisują je na listę - u wychowawcy lub w biurze. Rodzice, którzy zdecydują o zapisaniu dziecka po terminie - dziecko będzie przyjęte w miarę wolnych miejsc w grupach (w przypadku dużego zainteresowania rodziców dzieci z innych przedszkoli). Prosimy pamiętać, że zapisanie dziecka na dyżur nie odbywa się automatycznie. 

 

Rodzice dzieci z innych przedszkoli niepublicznych składają wypełnione karty zgłoszenia (do pobrania w placówce lub ze strony internetowej-załącznik). Decyduje kolejność zgłoszeń oraz liczba dostępnych miejsc w poszczególnych grupach w danym miesiącu. Opłata za jeden termin pobytu na dyżur wakacyjny 100zł + wyżywienie (stawka dzienna 9zł), inne np. koszt kina, wycieczki, sali zabaw, itp.

 

 

 

 


Ostatnia aktualizacja: 2019-06-26