To takie proste!
Niepubliczne Przedszkole "Przygoda" s.c.
Strona głowna  /  Dyżur wakacyjny
Dyżur wakacyjny

===============================================================================================================================

Podobny obraz 

 

Dyżur wakacyjny 2020 tylko dla dzieci z Przedszkola Przygoda. W tym roku nie przyjmujemy na dyżur dzieci z innych przedszkoli. Opłaty ponoszą tylko rodzice dzieci uczęszczających do przedszkola w lipcu/sierpniu.

Pierwszeństwo dla dzieci rodziców pracujących czynnie, dzieci z orzeczeniami o kszt. specj. oraz opinią WWR i dzieci z grupy zerówkowej. Zapisy w dniach 9-19.06 - prosimy o wpisanie się na listę chętnych dostępną przy wejściu (sms lub e-mail, telefonicznych zgłoszeń nie przyjmujemy). Warunkiem przyjęcia na dyżur jest uregulowanie zaległych i bieżących opłat.

W miarę możliwości i dostępności specjalistów będą prowadzone zajęcia specjalistyczne dla dzieci z orzeczeniem i WWR oraz zajęcia dydaktyczne dla dzieci rozpoczynających naukę w szkole od 1 września.

W dalszym ciągu (do odwołania) pracujemy zgodnie z zasadami reżimu sanitarnego w związku z zagrożeniem Covid-19. W związku z tym ilość miejsc jest ograniczona i obowiązują procedury MEN i GIS jak dotychczas. Będziemy informować Państwa o ewentualnych zmianach.

 

Zapisanie na dyżur nie jest jednoznaczne z przyjęciem dziecka z uwagi na prawdopodobieństwo utrzymania reżimu i limitu dzieci w placówkach. W dniach 22-24.06 będziemy informować rodziców o przyjęciu na okres dyżuru.

 

Nowe dzieci rozpoczynające uczęszczanie od 1 września mogą zapisywać się na dyżur sierpniowy jedynie w miarę wolnych miejsc w grupach.

 

DYŻUR WAKACYJNY 2020:

- 1 - 17 lipiec 2020 (opłata 170zł i 150zł + 9,50zł wyżywienie dzienne)

- 1 - 30 sierpień 2020 (opłata jak w umowie 230zł i 210zł (za 2-tyg. 50% opłaty) + 9,50zł wyżywienie dzienne)

 

Przerwa wakacyjna 18-31 lipiec

oraz nieczynne: 14 sierpień (za 15.08) i 31 sierpień (dezynfekcja placówki)

 

PRZEDSZKOLE CZYNNE pon-pt:

- 6.30 - 16.00

- 8.00 - 13.30 oddziały integracyjne (dla dzieci z orzeczeniem o kszt.specj.)

Rodzice dzieci uczęszczających do naszego przedszkola proszeni są o wpisanie na listę chętnych w maju - u wychowawcy lub w biurze. Rodzice, którzy zdecydują o zapisaniu dziecka po terminie - dziecko będzie przyjęte w miarę wolnych miejsc w grupach (w przypadku dużego zainteresowania rodziców dzieci z innych przedszkoli). Prosimy pamiętać, że zapisanie dziecka na dyżur nie odbywa się automatycznie. 

ZAPISY dzieci z pozostałych przedszkoli niepublicznych w wieku 3-6 lat przyjmujemy w dniach 1-10 czerwca poprzez złożenie karty. Prosimy rodziców o zapisy w nieprzekraczalnym terminie. Dzieci z orzeczeniem o kształceniu specjalnym są przyjmowane indywidualnie w miarę mozliwości miejsc na dyżurze i obecności nauczycieli-specjalistów.

Rodzice dzieci z innych przedszkoli niepublicznych składają wypełnione karty zgłoszenia (do pobrania w placówce lub ze strony internetowej-załącznik). Decyduje kolejność zgłoszeń oraz liczba dostępnych miejsc w poszczególnych grupach w danym miesiącu. Opłata uiszczana jest z góry za jeden termin pobytu na dyżur wakacyjny 120zł + wyżywienie (stawka dzienna 9,5 zł), inne np. koszt kina, wycieczki, sali zabaw, itp. Nie przyjmujemy zgłoszeń telefonicznych.

 

 

 

 


Ostatnia aktualizacja: 2020-06-09